دسته بندی محصولات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بزن بریم
دسته بندی محصولات
درباره ما

درباره ما

در باره ما و مختصری در خصوص فعالیت و اهداف فروشگاه مرکزی مکرومه ایران:

شکل گیری فروشگاه مرکزی مکرومه ایران، حاصل یک تفکر تحول گرا، زیبایی محور، برپایه رفتار و کردار صادقانه در برابر مشتریان خود بوده است.
این فروشگاه در سال ۱۳۹۶، با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه و تحت نام گروه هنری آرتیک، پا به عرصه تولید محصولات هنری، به ویژه هنر مکرومه بافی نهاد.

در باره ما و سوابق شروع فعالیت مان:

نفرات فعال در گروه آرتیک، یکی از اولین نفراتی بودند که در کشور عزیزمان ایران، شروع به فعالیت در زمینه هنر مکرومه بافی نمودند و بر همین اساس هم اخیراً نام خود را از گروه آرتیک، به فروشگاه مرکزی مکرومه ایران تغییر دادند.
لازم به ذکر است که از همان ابتدای شروع فعالیت، گروه سعی نموده که با رویکردی خلاق در زمینه محصولات مکرومه بافی شروع به فعالیت نماید و لذا علیرغم تمامی سختی ها و دشواری ها تاکنون،  توانسته ایم تا به امروز در این مسیر، استوار و ثابت قدم در زمینه های تولید و عرضه محصولات مختلف هنر مکرومه بافی پابرجا بمانیم.
شایان ذکر است که هنر مکرومه بافی، در چند سال گذشته به یکی از هنرهای مورد توجه و علاقه مردم کشورهای محتلف جهان و همچنین هموطنان عزیزمان قرار گرفته است.


در باره ما و افق دیدگاه مان:

 این بخش از در باره ما، توضیحی در خصوص افق دیدگاه فروشگاه مرکزی مکرومه ایران را شامل می گردد، که آن هم چیزی نیست به جز رسیدن به جایگاهی، فراتر از تجارت در خارج از مرزهای کشور عزیزمان است و در این مسیر، کار و فعالیت خود را بر مبنای صداقت پایه گذاری نموده و متعهد به عمل آن هستیم.
فروشگاه مرکزی مکرومه ایران، در حال حاضر تولید کننده و ارائه دهنده محصولات مختلف هنر بسیار قدیمی و ماندگار مکرومه بافی می باشد.
هدف ما، بهره مندی از هنر و خلاقیت هنرمندان ایران زمین و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود می باشد.

 

در باره ما و درخواست هنرمندان مکرومه بافی:

ما در فروشگاه مرکزی مکرومه ایران، به حمایت های بی دریغ شما عزیزان نیازمندیم تا بتوانیم با کمک شما، به اهداف عالی خود دست یافته و برای سربلندی هنر ایران زمین و تحقق تمامی اهداف مشترکمان، به فعالیت خود ادامه دهیم.


“پاینده باد هموطنان گرامی، پایدار و سرافراز باد کشورمان، ایران زمین “
مطمئن باشید ما شما را شگفت زده خواهیم کرد!
.

دیدگاهتان را بنویسید

X
Verified by MonsterInsights